odwołanie zajęć Kosmetologia rok III - studia licencjackie i rok II studia mgr

Zajęcia z dr Witalisem Puczyńskim z Eksploatacji aparatury i urządzeń kosmetycznych (licencjat rok III 12.01.2019 ) i z Aparatury kosmetycznej i opakowań kosmetycznych (mgr rok II 13.01.2019). Są odwołane.

Odwołanie zajęć - Kształcenie ruchowe

Zajęcia praktyczne oraz ćwiczenia z przedmiotu Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu na 1 roku fizjoterapii niestacjonarnej, zostają odwołane do końca semestru.

Odbiór decyzji stypendialnych

Dziekanat WSMED zwraca się z prośbą o odbiór decyzji stypendialnych

  • naukowych w pokoju nr 11
  • socjalnych w pokoju nr 1

Zapraszamy studentów II roku pielęgniarstwa do udziału w projekcie

Studentów II roku studiów stacjonarnych na Kierunku Pielęgniarstwo informujemy, iż do dnia 07.12.2018 roku do godziny 14.00 przyjmujemy dokumenty w Dziekanacie, w ramach projektu „Program rozwojowy Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku”.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu V. Wsparcie dla obszaru zdrowia 5.5 Wysoka jakość kształcenia na kierunkach medycznych. Projekt nr WND-POWR 05.05.00-00-0027/18

więcej ...

Psycholog (studenci niepełnosprawni)

Psycholog studentów niepełnosprawnych:

mgr Paweł Niewodowski

Kontakt:   tel. 605-229-077    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2016 Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku. Projekt i realizacja: web4net.eu

Search

Joomla Extensions

Ta strona używa plików cookies. Przeglądając stronę wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności