Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku


Dyplom Wyższej Szkoły Medycznej jest honorowany we wszystkich krajach europejskich.

Znajdź kierunek

Wybierz studia dla siebie

Strefa studenta

Informacje z dziekanatu

Poznaj uczelnię

Informacje o uczelni

Czepkowanie pielęgniarek 2019 rok

W dniu 12.04.2018 r. w murach Wyższej Szkole Medycznej odbyła się uroczystość czepkowania pielęgniarek.

Szkolenia z obsługi Jednolitego Systemu Antyplagiatowego

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w kolejnych szkoleniach z obsługi Jednolitego Systemu Antyplagiatowego. 

W ubiegłym roku przeprowadziliśmy dwanaście jednodniowych szkoleń w pięciu miastach Polski. Tegoroczne szkolenia są kontynuacją rozpoczętego w ub. roku cyklu i tak jak poprzednie są  dedykowane przede wszystkim promotorom, pracownikom wspierającym promotorów w zakresie dodawania prac do badania, a także (w wąskim zakresie) administratorom systemu JSA po stronie uczelni. Na szkoleniu poznają Państwo obsługę interfejsu JSA, proces dodawania i badania pracy, manipulacje na tekście wprowadzane przez studentów, pozwalające obejść systemy antyplagiatowe, uzyskają też Państwo oczywiście odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Szkolenia odbędą się w pięciu lokalizacjach, zawsze w centrum miasta, nie dalej niż 3 km od dworca głównego:

    Warszawa – 16 kwietnia, Golden Floor Millenium Plaza – al. Jerozolimskie 123a,
    Warszawa – 9 maja, Golden Floor Millenium Plaza – al. Jerozolimskie 123a,
    Szczecin – 8 maja, ZSRG, ul. Kolumba 68,
    Katowice – 8 maja Ekoenergia Silesia, ul. Żeliwna 38,
    Olsztyn – 10 maja, Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji, ul. Jagiellońska 91a,
    Poznań – 17 maja, Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne, ul. Towarowa 35.

Zgłoszenie uczestnictwa możliwe jest jedynie poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie dedykowanej wydarzeniu, na której znajdzie Państwo również agendę spotkania.
W każdym szkoleniu uczestniczyć będzie maksymalnie 100 osób. Po wypełnieniu formularza dostaną Państwo mail zwrotny z potwierdzeniem uczestnictwa (prosimy również o sprawdzenie folderu ze spamem). O wpisaniu na listę uczestników każdego szkolenia decyduje kolejność zgłoszeń, zachęcamy więc do nieodkładania decyzji o uczestnictwie w szkoleniu na później. Szkolenia są bezpłatne.

Czekamy na Państwa zgłoszenia! 
Ewentualne pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 
Katarzyna Więcek
główny specjalista ds. informacji i promocji
 
Telefon:+48 223517114    
Komórka:+48 887871170
Email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dni otwarte na Uczelni - 3,10 kwietnia 2019r.

W dniu 03.04.2019r. w murach naszej Uczelni gościliśmy licealistki z VII Liceum Ogólnokształcącego.

UWAGA - zmiana terminów egzaminów teoretycznych i praktycznych

szczegóły Kosmetologia niestacjonarna ...

 ZMIANA !!! - szczegóły Fizjoterapia niestacjonarna ...

szczegóły Fizjoterapia stacjonarna ...

UWAGA - przedłużanie legitymacji studenckich

W dniach 10,17 oraz 24 marca br. odbędzie się akcja przedłużania legitymacji studenckich. W związku z tym uprasza się się starostów kierunków niestacjonarnych o zebranie legitymacji z całego roku i dostarczenie ich do dziekanatu celem przedłużenia.

Dla kierunków stacjonarnych (po uprzednim zebraniu przez starostę legitymacji) przedłużenie odbędzie się w dniach poniedziałek-piątek w godz. 10.00-15.00 w pokoju 114. Więcej informacji tel. 85-7499450.

Harmonogram zjazdów - studia niestacjonarne

Harmonogram zjazdów studia niestacjonarne 2018/19 semestr zimowy

Kierunki Wyższej Szkoły Medycznej

 • Biotechnologia
 • Fizjoterapia
 • Kosmetologia
 • Pielegniarstwo
 • Studia podyplomowe
 • Ratownictwo medyczne
 • Biotechnologia
 • Fizjoterapia
 • Kosmetologia
 • Pielegniarstwo
 • Studia podyplomowe
 • Ratownictwo medyczne
 • Biotechnologia

  Absolwent studiów jest przygotowany do pracy w firmach farmaceutycznych i biotechnologicznych, placówkach naukowo-badawczych oraz laboratoriach diagnostycznych lub do podjęcia studiów drugiego stopnia.
 • Fizjoterapia

  Absolwent FIZJOTERAPII w trakcie studiów zyskuje wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy z chorymi cierpiącymi na różne formy upośledzenia czynności narządów ruchu, narządów wewnętrznych i inne niepełnosprawności, umiejętności pozwalające na kształtowanie, przywracanie i podtrzymywanie sprawności i wydolności osób w różnym wieku oraz kształtowanie tych cech na poziomie optymalnym dla danej osoby uwzględniając jej wiek i rodzaj schorzenia.
 • Kosmetologia

  Absolwent KOSMETOLOGII jest przygotowany do podjęcia nowych specjalistycznych zadań stawianych przez dynamicznie rozwijający się rynek usług kosmetycznych.
 • Pielegniarstwo

  Absolwent PIELĘGNIARSTWA jest przygotowany do samodzielnego pełnienia roli zawodowej, a w szczególności: sprawowania opieki medycznej nad pacjentem, asystowania lekarzowi w czasie drobnych zabiegów i operacji, wykonywania samodzielnych działań w zakresie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji, promocji i edukacji zdrowotnej.
 • Studia podyplomowe

 • Ratownictwo medyczne

  Absolwent RATOWNICTWA MEDYCZNEGO jest przygotowany do pracy w jednostkach ratownictwa medycznego: szpitalnych oddziałach ratunkowych, specjalistycznych i podstawowych zespołach ratownictwa medycznego a także w publicznych i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej. Posiada wiedzę ogólną z zakresu nauk społecznych oraz wiedzę specjalistyczną z zakresu nauk medycznych.

Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku proponuje słuchaczom szeroki zakres kierunków, obejmujący Kosmetologię, Fizjoterapię, Ratownictwo, Biotechnologię oraz Pielęgniarstwo. Oferujemy również bogatą ofertę studiów podyplomowych.

Absolwenci naszej Uczelni, których liczba sięga tysiąca, to specjaliści znajdujący zatrudnienie na rynku krajowym, jak i zagranicznym - Dyplom Wyższej Szkoły Medycznej jest honorowany we wszystkich krajach europejskich. Zapewniamy wysoki poziom kształcenia, gwarantowany właściwym doborem kadry naukowo-dydaktycznej, w której skład wchodzą wybitni naukowcy oraz doświadczeni praktycy z różnych ośrodków akademickich w kraju i na świecie. Kwalifikacje, wiedza, doświadczenie i umiejętności wykładowców zapewniają bardzo wysoki poziom nauczania oraz realizację badań naukowych w wybranych dyscyplinach.

© 2016 Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku. Projekt i realizacja: web4net.eu

Search

Joomla Extensions

Ta strona używa plików cookies. Przeglądając stronę wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności